Użytkownik zbanowany
6 grudnia 2013, 12:53
0
Nudne to,monopol bardzy widac
6 grudnia 2013, 12:43
4 grudnia 2013, 10:07
To kto zagra w meczu o puchar króla na srodku obroby?
4 grudnia 2013, 08:35
Puyol ma kontuzje,kogos z Barcy B na sroodek obrony
4 grudnia 2013, 08:32
Chyba komus sie w dupie poprzewaracało Martino zostaje
4 kwietnia 2013, 00:57
3
To były czasy;-)jakbyśmy w tym roku zdobyli przynajmnie podwójną korone to by było fajnie:-)
1 lipca 2013, 14:59
Chciałbym Ci wierzyć...
3 kwietnia 2013, 20:26
guetta256 Ja nie koniecznie,bo tabelka z kontuzjami jest mega duża;/
15 sierpnia 2013, 10:27
Mi się wydaje że kupią Wawrzyniaka,jest słaby na lewej obronie,ale na środku może wypali...ah ten rossel:)
15 sierpnia 2013, 22:28
Bayern to Niemcy a niemcy to szwaby
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Nudne to,monopol bardzy widac
0
0
To kto zagra w meczu o puchar króla na srodku obroby?
0
Puyol ma kontuzje,kogos z Barcy B na sroodek obrony
0
Chyba komus sie w dupie poprzewaracało Martino zostaje
3
To były czasy;-)jakbyśmy w tym roku zdobyli przynajmnie podwójną korone to by było fajnie:-)
0
Chciałbym Ci wierzyć...
0
guetta256
Ja nie koniecznie,bo tabelka z kontuzjami jest mega duża;/
0
Mi się wydaje że kupią Wawrzyniaka,jest słaby na lewej obronie,ale na środku może wypali...ah ten rossel:)
0
Bayern to Niemcy a niemcy to szwaby